A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області

Інформаційні матеріали

Методичні рекомендації – Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів дошкільної освіти з поліпшеними екологічними характеристиками.

Всеукраїнська громадська організація "Жива Планета"  інформує про опубліковане видання Методичні рекомендації – Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів дошкільної освіти з поліпшеними екологічними характеристиками. Методичні рекомендації розроблені в рамках виконання проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні", що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) .  ВГО «Жива Планета» є партнером проєкту GIZ і відповідає за реалізацію комунікаційної стратегії підтримки практичних кроків енергоефективності в публічних закупівлях та програмних діях.  Методичні рекомендації:  - базуються на комплексному аналізі проектної документації на будівлі закладів дошкільної освіти, що відповідає принципам сталого будівництва із застосуванням сучасних енерго- і ресурсозберігаючих технологій;  - відповідають вимогам ДБН В.2.2-4:2018 зі Зміною 1 «Будинки та споруди.  Застосування Методичних рекомендацій дозволить замовникам замовити розробляння проєкту реконструкції школи за принципом Build Back Better (краще ніж було) з урахуванням кращих практик ЄС та рекомендаці й Світового банку. Такі проєкти матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги відбудови, тому що відповідатимуть вимогам потенційних донорів до енергетичної ефективності, кліматичної та екологічної сталості.  Методичні рекомендації стануть в нагоді:  - замовникам для складання завдання на проектування об’єкту реконструкції чи нового будівництва з досягненням кращих показників енергоефективності та поліпшених екологічних характеристик будівлі на усіх стадіях її життєвого циклу;  - архітекторам і проектувальникам – якісно виконати завдання по проєктуванню об’єкту відповідно до такого завдання.  Повний текст Методичних рекомендацій доступний за посиланням: https://iem.org.ua/images/librery/sadochky-05-05-2023.pdf Публікація про Методичні рекомендації на сайті Мінвідновлення: https://mtu.gov.ua/news/35923.html Текстовий та візуальний контент для розміщення інформації про Методичний посібник на гугл-диску з відкритим доступом: https://drive.google.com/drive/folders/1p6xu47q5-NE1WipAhU_8ODUIbjP-AYXT  

08:34 24.09.2024

Як діяти освітянам й учням у разі надзвичайних ситуацій

Як діяти освітянам й учням у разі надзвичайних ситуацій Чи кожен із нас знає, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, студентів та співробітників, рідних і близьких? Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?

13:31 07.12.2023

‼️Важлива інформація під час хімічної загрози!!!

‼️Важлива інформація під час хімічної загрози!!! Знайдіть  2 пусті пляшечки  і розведіть в цих півлітрових пляшечках такі розчини в воді:  ☘️в одній - зробіть содовий розчин і підпишіть маркером ХЛОР, вкажіть стрілочку вверх ( це означає, що коли почуєте запах хлору, потрібно намочити Любу наявну натуральну тканину: марлю, шарф, натуральну хустинку  в цьому розчині і йти догори, чим вище підійматися)  ☘️У другій пляшці розвести  воду з лимонною кислотою! Підпишіть її маркером АМІАК, стрілочку намалюйте до низу! ( Тобто, відчули запах аміаку, змочуємо тканину чи що є під рукою, цим розчином, якщо є окуляри чи маска для плавання, то взагалі бомба, і негайно тікаємо вниз, у підвал, лягаємо на підлогу... )  Стрілочки малюємо для того, щоб не думати куди бігти, що і чим змочуємо! Підготуйте все, нехай краще не знадобиться, але і шукати не будете, коли все буде під руками!  ❗️Йодні таблетки п'ють при радіаційному забруднені.  Якщо немає таблеток випиваємо 5% розчин розведений хоча б  в 1 ст.  ложці любоі рідини (вода, молоко тощо) але ‼️Лише  один  раз !!! ‼️ Дорослі -40 крапель  Діти від 5до 12 років -20 крапель  Якщо все приготовлено, то не так і страшно! Передайте моє повідомлення рідним, друзям! Вистоїмо! До Перемоги!   ЯК РОЗБАВЛЯТИ (пропорції) На 0,5 л. води - 1 ст.л. соди/ лимонної кислоти.

16:18 05.07.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень